26 lutego 2018

Opinie

Byłaś/-eś u nas? Jeśli tak to podziel się z nami wrażeniami z pobytu w Bio Studio Agnes. Twoja opinia na temat obsługi, zabiegu przyczyni się do podniesienia jakości wykonywanych usług i podniesienia standardu. Ułatwi też innym podejmowanie decyzji. Wspólnymi siłami stwórzmy salon spełniający Twoje największe wymagania i oczekiwania.

Pola wymagane do wypełnienia są na końcu kolumny.

4 thoughts on “Opinie

  • Dość często bywam w salonie kosmetycznym u p. Agnieszki, ponieważ potrafi ona ze mną zdziałać cuda, ale postanowiłam napisać po tym jak zajęła się moją 17- letnią wnuczką z trądzikiem a ja zobaczyłam efekty jej pracy. Widzę, że buzia mojej wnuczki wygładziła się bardzo ładnie. Zabieg, o którym piszę, nazywa się Piling Ziołowy Jadwiga i otrzymał Złoty Medal w konkursie, za dwa zabiegi w odstępie 7 dni zapłaciłam w sumie 250 zł. Ten ziołowy zabieg robi się dwa razy w roku, gorąco polecam.

  • Witam. U pani Agnieszki byłam pierwszy raz na rzekach?? jest bardzo mila osobą , można porozmawiać, doradzi , dobierze?? polecam z całego serducha panią Agnieszkę ?? tak mi zrobiła rześki że sama się zakochałam ?? i nie wyobrażam sobie na zmianę kosmetyczki??? Polecam ???????

Dodaj komentarz