11 lutego 2018

Poleć i zyskaj 50% rabatu

Poleć i zyskaj 50% rabatu na makijaż permanentny, mezoterapię mikroigłową DermaPen.
2w1 - dwie osoby chcą wykonać ten sam zabieg i zyskują po 50% rabatu
za jeden zabieg jedna osoba płaci w całości, a druga osoba przychodzi na ten sam zabieg z kuponem i nic nie płaci w ciągu 3 tygodni (w przypadku makijażu permanentnego dotyczy tej samej części twarzy). Ta druga osoba jest pierwszy raz w Bio Studio Agnes.
1+1 (50%) rabatu Dwie osoby przychodzą na ten sam dowolny zabieg, przy czym drugi zabieg otrzymuje rabat 50%.
Poleć osobę na dowolny zabieg. Ty jako osoba polecająca zyskujesz 50% na dowolny zabieg, a osoba polecona przez Ciebie zyskuje 20% na dowolny zabieg i jest pierwszy raz w Bio Studio Agnes.
przy czym:
1. Osoba polecana (Pani Kasia) chce przeznaczyć więcej pieniędzy niż osoba polecająca (Pani Ania).

Pani Ania poleciła salon Pani Kasi.

Pani Kasia wykupiła zabieg za 499zł. Jest pierwszy raz w Bio Studio Agnes, z polecenia pani Ani i otrzymuje zniżkę 20%. Płaci 399zł (oszczędza 100zł).

Pani Ania przychodzi do salonu i wykupuje zabieg za 199zł. Za skuteczne polecenie pani Kasi otrzymuje rabat w wysokości 50% i płaci 100zł.
2. Osoba polecana (Pani Kasia) chce przeznaczyć mniej pieniędzy niż osoba polecająca (Pani Ania).

Pani Ania poleciła salon Pani Kasi.

Pani Kasia wykupiła zabieg za 199zł. Jest pierwszy raz w Bio Studio Agnes, z polecenia pani Ani i otrzymuje zniżkę 20%. Płaci 160zł (oszczędza 39zł).

Pani Ania przychodzi do salonu i wykupuje zabieg za 499zł. Za skuteczne polecenie pani Kasi otrzymuje rabat w wysokości 50% od kwoty, którą powinna była zapłacić Pani Kasia (199zł-50%=100zł). Pani Ania otrzymuje rabat w wysokości 100zł i płaci 399zł.
Dotyczy zabiegów od 299zł. Nie dotyczy Vital Injector, Hialuro Penu, pakietów (serie zabiegów mezoterapii mikroigłowej), dopigmentowań w przypadku makijażu permanentnego, uzupełnień w przypadku przedłużania rzęs, akcji promocyjnych, ponieważ promocje nie łączą się. Dotyczy standardowych cen pojedynczych zabiegów, które widnieją w cenniku.