7 lutego 2018

O salonie

Bio Studio Agnes zaczynał jako mobilny salon kreowania wizerunku, który brał udział przy sesjach zdjęciowych jako wizażysta i stylista fryzur. Odpowiadał za wygląd modelek i modeli, czuwał nad makijażami fotograficznymi oraz fryzurami w czasie sesji. Na rynek fotografów, wizażystów, fryzjerów trafił przez przypadek. Wszystko zaczęło się w 2003 r.  Nawiązał wtedy pierwszy kontakt ze światem modowym. Uczestniczył w wyborach Miss Deaf Poland, a następnie reprezentował Polskę w Pradze na Miss Deaf World. Osobiście znalazł się pod opieką wizażystów, stylistów oraz projektantów.

Wtedy narodził się pomysł stworzenia własnego salonu kreowania wizerunku pod nazwą Bio Studio Agnes. W 2009 r. pomysłodawca wziął udział w konkursie „Młodzi w Łodzi” organizowanym przez Prezydenta Miasta Łodzi. Zajął II miejsce w kategorii ogólnej. Więcej informacji w „Gazecie Wyborczej”  http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35136,6758202,_Mlodzi_w_Lodzi__otwieraja_firmy.html?disableRedirects=true i na stronie „Młodzi w Łodzi” https://mlodziwlodzi.pl/mlodzi-z-pomyslem-na-biznes/

Od tamtej pory salon kreowania wizerunku jest rozwijany i w sposób ciągły podnosi kwalifikacje oraz na bieżąco śledzi i wprowadza nowości branży kosmetycznej, fryzjerskiej i solaryjnej .  Do wyboru mamy pełen wachlarz usług: makijaż permanentny, przedłużanie rzęs (1:1, 2D, 3D), objętościowe zagęszczanie rzęs (Russian Volume, Hollywood Effect), trwała na rzęsy, fryzjerstwo, stylizacja fryzur, stylizacja paznokci, kosmetologia, opalanie, makijaż fotograficzny, makijaż ślubny, kompleksowe przygotowanie do ślubu. Współpracuje też ściśle ze sprawdzonymi fotografami.

Bio Studio Agnes za cel obrał zapewnienie całościowej opieki w zakresie kreowania wizerunku i realizacji programu anti-ageing (kosmetologia).

Nadzór nad salonem Bio Studio Agnes sprawuje mgr inż Agnieszka Nowakowska. Jest absolwentką Politechniki Łódzkiej na kierunku Technologia Chemiczna w zakresie Chemii aromatów i surowców kosmetycznych, kosmetologiem po studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Ma też przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne zdobyte na drugich studiach podyplomowych. Jest instruktorem i nauczycielem kosmetyki upiększającej.

Największa nagroda dla Bio Studio Agnes to satysfakcja i zadowolenie klientów.

A oto nasza dewiza życiowa:

Pokazuj piękno, mankamenty ukrywaj