23 października 2020

Wypełnianie zmarszczek

Hialuron pen nieinwazyjna i bezbolesna metoda wypełniania zmarszczek oraz rewitalizacji skóry. To najlepszy i najnowocześniejszy sposób na ciśnieniowe, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, powiększenie ust oraz wykonywanie zabiegów z zakresu rewitalizacji i lipolizy.

Dzięki technologii ciśnienia zabieg przebiega:

  • bez bólu
  • bez igły
  • szybko
  • bezpiecznie
  • sterylnie
  • bezinwazyjnie

Zastosowana tu technologia ciśnienia pozwala składnikom przeniknąć przez naskórek i warstwę rogową do skóry właściwej.

Hyaluron Pen to innowacyjny system urządzenia, które wykorzystując wysokie ciśnienie umożliwia szybką, łatwą i bezpieczną aplikację preparatu do skóry właściwej. Dzięki temu efekty są naturalne i natychmiastowe, a zabieg jest niemal bezbolesny. Igła do tradycjonalnego wypełniania ma średnicę 0,39 mm, a strumień Hyaluron Penu jedynie 0,17 mm, dlatego jego zastosowanie nie pozostawia blizn i pozbawione jest ryzyka powikłań związanych z tradycyjną iniekcją.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszej skóry. Wytwarzany jest przez fibroblasty, które stanowią główna populacje komórek budujących naszą skórę. Występuje w przestrzeni międzykomórkowej, jego rola polega również na stymulacji włókien kolagenowych przez fibroblasty oraz na ochronie skóry przed niszczącym działaniem wolnych rodników. Kwas hialuronowy ma działanie higroskopijne-potrafi wiązać bardzo duże ilości wody stanowi idealny środek nawilżający.

Hialuron pen
bezbolesne i nieinwazyjne wypełnianie zmarszczek za pomocą technologii ciśnienia, bez użycia igły
okolica oczuwymagana konsultacja
bruzda nosowa-wargowa699zł
lwia zmarszczka549zł
rewitalizacja ustwymagana konsultacja
wypełnienie ustwymagana konsultacja
nawilżanie konturu ustwymagana konsultacja